Sobota čtrnáctého

14. prosince 2013 v 16:20 | Dev |  Diary
Hi ^^

Awww, jak mi chybělo to ťukání do klávesnice.

Jelikož se můj notebook před týdnem rozhodl, že nepojede, po dlouhé době jsem si zase připomněla, jaké to je psát propiskou. Je to především hrozně pomalý, než napíšu jednu větu, zapomenu, jak jsem chtěla pokračovat O.o
Pak jsem si konečně zajela do opravny kdesi v části Brna, kde jsem jaktěživ nebyla, zeptala se nějakých dobrých lidí na cestu, a šťastně zjistila, že je jenom cosi s adaptérem, a za pětistovku si můžu pořídit nový.

Zveřejnila jsem rozepsaný článek o paní Bezdíčkové, který už dávno není aktuální, a píšu další neaktuální. Měla jsem ho aspoň zveřejnit včera, aby titulek mohl být "pátek třináctého".
I když pátky třináctého jsou stejně zbytečně přeceňované, nikdy se nic zajímavého nestane. Minimálně mě ne ^^

Minulou sobotu v našem ústavu proběhl Den otevřených dveří. Bylo to vážně docela vtipný, jak se všichni tvářili, že je to nejlepší škola na světě, a že rodiče nemůžou udělat líp, než poslat svoje ratolesti k nám (v pondělí už samozřejmě všichni zase svorně na všechno nadávali).

Haha.

Chudáci děti. Neví, co je čeká.

Když už jsem se rozhodla v sobotu opustit teplo své postele tak brzo ráno, řekla jsem si, že bych mohla zajet do města podívat se po dárcích (a taky proto, abych měla výmluvu, proč odejít z té školy). Snad poprvé v historii se mi podařilo nakoupit jednorázově 14 dárků během tří hodin O.o Jo, jsou to jenom takový blbosti, ale vážně se mi líbí, mám chuť si aspoň půlku z nich nechat :D

Musím se k něčemu přiznat.

Jsem sobecký člověk, kterému nestačí, že ostatním koupí levné dárky, ale ještě k tomu koupí levné dárky, které vypadají dražší, než jsou (ale vy byste nechali někde ležet krásné baňky zlevněné ze stovky na dvacet korun? :D)

Nejkrásnější dar jsem egoisticky dala sobě.


Kvality fotky si nevšímejte ^^ Mám divnou tendenci si z nudy fotit nejrůznější věci. I když je to třeba jenom na mobil.

Mám finanční krizi, ale já si ho musela koupit :')

Pak jsem taky zjistila jednu velmi zajímavou věc.

A sice, že v Bravíčku občas mají plakáty nějakých skupin, které poslouchám, takže jsme se s kamarádkou po škole vydaly do knihovny, abychom prohrabaly kvanta Top dívky, Popcornu a nevím, čeho ještě, čímž jsme zabily dobrou hodinu, ale aspoň jsem bohatší o jedny K popery, TH, BVB, a pár dalších.

Ani jednu z nich nijak aktivně neposlouchám, ale jsem na plakáty jednoduše úchylná, nemám ráda holý zdi :D

Chvíli jsme přemýšlely, jak plakáty co nejlépe propašovat z knihovny. Nakonec jsem si řekla, že si jednoduše vypůjčím ty časopisy, a vypreparuju je až v pohodlí domova.

Když jsem je vracela, knihovník se zasmál, a zeptal se, jak se mi to líbilo >.<

Asi byl překvapený, že se vůbec našel někdo, kdo si to za tu dobu, co to tam mají, půjčil.

Na večer jsem pak zašla ještě ke kamarádce, která mě obohatila ještě o jeden s Death note a Adamem Lambertem. Hlavně ten se u mě bude určitě moc hezky vyjímat, no.

Mimochodem, vyfotila jsem naši kočku, když spí. Je tak roztomilá, jak jí leze ten zub :')
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 galaxyyy galaxyyy | Web | 14. prosince 2013 v 17:45 | Reagovat

sobota 14.teho :D:D:D

mne sa stalo včera jedine to, že mi ráno prešla čierna mačka cez cestu :D inak to bol na hovno deň ako ten pred ním

jeej, v akej pohodlnej pozicii spí :O :D

2 Sim Sim | Web | 14. prosince 2013 v 23:21 | Reagovat

Aspoň máš originální nadpis, ne? :D Pátek 13. by čekal každej, takhle si zarebelovat a sobota 14.? :D to je odvaha!
No dobře, možná už blouzním z nedostatku spánku, ne počkej, neblouzním, ber mě vážně! :D
Nakoupení dárků ti fakt závidím. :D vzhledem k tomu, že jsem odkázaná na berle, tak nějakej výlet za nákupem dárků se u mě teda absolutně konat nemůže, něco jsem objednala přes net, ale stejně ne všechno.. Zejtra se podívám snad na trhy do Plzně, ale taky tomu moc nefandím.. :D Holt zase letos na Vánoce pohořím..-_-
A když už furt všude zmiňujou ty Vánoce, tak co je sobeckýho na tom, udělat sobě radost a koupit si dárek? :D Hm... nic? :D

3 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 15. prosince 2013 v 15:02 | Reagovat

No to je hrozná doba, než něco propiskou napíšu x)
Každý rok se u nás bavím tou komedií, kde se všichni tváří, že mají prostě nejlepší školu, ale pravda bývá opakem :D
Také mi přijde pátek 13. přeceňovaný..je to jenom den, na který se můžou svést zlé věci, které zapříčiní jen pouhá náhoda. :)

4 Evil Evil | Web | 15. prosince 2013 v 23:15 | Reagovat

s tím psaním.. v práci ze mě nemůžou, protože píšu rychle jako hovado a ještě mám asi zvláštní písmo, protože jsou tací, co vůbec neví, co jsem napsala a další to vidí jako krasopis.. hmmm.. tak nevim, kde je pravda :D
to já na DOD v našem ústavu na plnou hubu maminkám s nebohýma dětičkama říkala, že jestli chtějí mít vzdělanou ratolest a ne blbečka s vymytým mozkem, ať sem raději nelezou.. a bylo mi jedno, jestli mě někdo slyšel.. ale jinak jsem je ráda po tom bludišti provázela.. byli z toho prostředí vyděšený (škola umístěná mezi kostelem a hřbitovem) nízký klenby a vysoký stropy.. a zima jako v márnici :D kdo by se tam nepo taky že jo :D
s těma dárkama jsi teda machr :D a to jsem si o sobě myslela, jak nejsem letos úspěšná :D přitom ještě musím sehnat dva dárečky.. to by mě zajímalo, jak to s tou odpolední skloubím :D hmmm.. příští pondělí to jistí :D :D CD chválím.. to jest kvalitní hudba :) já si taky koupila dárek.. v hračkářství, když jsem vybírala něco pro bráchu a ségru.. ano.. jejich 22letá sestřička si pořídila hračku pro prvňáčky.. no a co! :D ale mám radost :D jo.. a to mi připomíná, že mi na zdi visí jedinej plakát.. takovej velikánskej.. koule zemská na něm je.. a jinak jsou moje červeno-hnědý stěny holý.. ale já to napravím.. nad varhany si plácnu DT.. plánuju od doby, co jsme vymalovali :D  a jinak.. máš rozkošnou čičí :) a já už mizím.. moc kecám x))

5 Bony Bony | Web | 16. prosince 2013 v 18:40 | Reagovat

Za ty dárky Tě musím pochválit, nakoupit jich tolik za takový čas je mimo mé vnímání. (:

Já chci taky knihovníka. (: Proč mám "štěstí" na samé knihovnice? (:

A máte krásnou kočku. (:

Ty děláš renovaci pokoje? (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama